Dobřichovická Alotria XI.  -  6. 9. 2014

 

   Agentura Alotrium ve spolupráci s městem Dobřichovice si vás dovoluje pozvat již na 11.ročník jednoho z největších, ne-li největšího festivalu  historického šermu, tance a divadla v České republice. 6. září 2014 vystoupí na zámku v Dobřichovicích okolo  25 souborů z celé republiky.

 

Program začíná v 11:00 a končí ve 22:00.

Vstupné - dospělí 100,-, mládež 50,-, děti do výšky meče zdarma. 

 

   Vedle již tradičních šermířských a tanečních vystoupení uvidíte i komentované ukázky sportovního šermu v podání našich  špičkových trenérů manželů Vincencových z oddílu USK Praha. Samozřejmě   nebude chybět historické tržiště s dětskou lukostřelbou, jízdami na koních a věštěním z karet, doplněné dobovým i méně dobovým občerstvením. V pásmu hudby pak opět po roce vystoupí  Beth A. Cooper a to  s nejen australskými lidovými baladami, a hostem akce je pak jihomoravská folkrocková skupina Tempus, jejíž tvorba je inspirována hudební skupinou Blackmore´s Night.

 

Poděkování

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají s přípravou a propagací již 11.ročníku Dobřichovických Alotrií!

 

Veliký dík patří Petru Heroldovi, který opět vytvořil báječný plakát!

 

Tento pak naše grafička Karolína Woof Krobová, s citem jí vlastním,  doplnila o nezbytné informace a připravila pro vstup do velkého světa médií. Toto poděkování tedy míří do našich vlastních řad, díky Woofíku!

Tento web byl vytvořen v systému web-rychle.cz pro nekomerční užití.