Tempus

 

   Tempus je hudební skupina, která se zabývá hraním renesančního folkrocku. Repertoár skupiny tvoří nejen vlastní tvorba v češtině, ale i písně převzaté především od zahraniční hudební skupiny Blackmore´s Night. Pro navození pravé atmosféry vystupujeme v dobových kostýmech a zapojujeme do naší hudby repliky středověkých hudebních nástrojů. Hudba, kterou hrajeme, navodí příjemnou atmosféru na hradech, městských historických slavnostech, tržištích či ve středověkých krčmách. Zaujme všechny ty, kteří mají rádi jemnou melodickou hudbu a časy dávno minulé.

 

 

   Hudební skupina Tempus vznikla v roce 2007, pochází z jižní Moravy a jejími zakládajícími členy byli Linda Miklová a Vojtěch Trusík.

   Začátkem roku 2013 do Tempusu přichází baskytarista Jakub Marša a kytarista Martin Kovář. Společně s flétnistkou Lenkou Musilovou tak dotváří novou sestavu a kapela se intenzivně věnuje zkoušení koncertního repertoáru pro nastávající nabitou sezónu. Větší část kapely se zároveň přesouvá na Brněnsko a rozšiřuje tak svoji působnost na celý Jihomoravský kraj.

 

 

   Tak pojďte s námi vrátit čas…

 

 

http://www.tempusfolk.cz/

https://www.facebook.com/tempusfolk

Tento web byl vytvořen v systému web-rychle.cz pro nekomerční užití.